Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Mariusz Habrzyk

Mariusz Habrzyk

Czemu warto wynająć trenera personalnego

Moda na zdrowe życie jest naprawdę duża, wielu ludzi zaczęło sobie zdawać sprawę z tego, jakie ma zalety. Jednym z częstych przejawów takiej mody jest uczęszczanie na siłownię, miejsc w jakich można to zrobić w ostatnim czasie bardzo przybyło. Lecz rozpoczynając przygodę z ćwiczeniami należy sobie zdać sprawę z jednego ważnego aspektu. Żeby faktycznie mogły one przynieść planowane rezultaty, to należy wykonywać je w odpowiedni sposób, zarówno od strony technicznej, jak również liczby serii i używanych ciężarów. Niewłaściwa technika spowodować może szereg poważnych kontuzji, które na wiele miesięcy mogą ograniczyć ćwiczenia, z tego też powodu jest ona kluczowa w takich aktywnościach. Z kolei powtórzenia i ciężary w dużym stopniu będą zależały od celów, jakie ktoś sobie postawi.

Zupełnie inaczej będzie bowiem ćwiczyć osoba planująca zyskać kilka kilogramów mięśni, a inaczej osoba, która te kilogramy będzie chciała zrzucić. Z tego też powodu bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które dopiero zaczynają przygodę ze sportami siłowymi będzie Trener personalny katowice. Na prawie wszystkich siłowniach jest możliwość wynajęcia tego typu osoby spośród pracującego personelu, niejednokrotnie otrzymuje się nawet wprowadzającą godzinę za darmo. Taki trener przede wszystkim posiada odpowiednią wiedzę na temat ćwiczeń, i po przeprowadzeniu krótkiej rozmowy zaproponuje odpowiednio dobrany zestaw.

Najbardziej skuteczne są kilkutygodniowe cykle, po skończeniu jakich omawiane są postępy, a następnie opracowuje się plan na następny cykl. Pierwsze tygodnie to również poznawanie prawidłowej techniki i korekcja ewentualnych błędów, ma to ogromne znaczenie do tego żeby nic poważnego sobie nie zrobić. Niezwykle pomocna też będzie rola motywująca trenera. Jeżeli ktoś się już umówi na Trening personalny katowice na konkretny termin, to z reguły musi się coś poważnego stać, żeby się na takich zajęciach nie pojawić. W przypadku samodzielnego chodzenia takiej motywacji może już nie być, co nierzadko się kończy coraz większym opuszczaniem i ostatecznie całkowitą rezygnacją.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.